Preskočiť na obsah

Entita s chuťou na detské duše v gotickom horore The Nursery Man

Čaká. Sleduje.

Anthony M. Winson je anglický režisér a scenárista s vlastnou produkčnou spoločnosťou Mr Stitch Films, ktorá sa sústredí primárne na hororové snímky. A.M. Winson nie je filmár, ktorý by zaháľal. Od roku 2015 pracoval úspešne na desivých a napínavých projektoch Unholy, The Witching Hour, House of Afflictions, Cry of the Magpie či The Baylock Residence. Minulý rok však začal pracovať na svojom najodvážnejšom filme s názvom The Nursery Man.

The Nursery Man je viktoriánsky gotický horor zasadený do roku 1890. Film sa natáčal v údajne strašidelnom dome, no viac než duchovia, natáčanie negatívne ovplyvňovalo nevyspytateľné počasie a hlavne nelichotivé teplotné podmienky. Stráviť niekoľko hodín v desivom dome pri teplote -2 stupňov Celzia v objatí biednych dobových kostýmov nemohla byť príliš veľká zábava.

Atmosférický supernaturálny film je o Marion Kelly, ktorá je povolaná ako posledná možná záchrana v prípade záhadného zmiznutia detí Florence Taylor. Tá verí, že smutnú udalosťou stojí entita v starých knihách prezývaná ako The Nursery Man. Toto démonicky pôsobiace monštrum sa živí detskými dušami v dome. Je náročné pomyslieť na to, že Florence svoje lásky už nikdy neuvidí, No Marion sa nemieni vzdať. Entite The Nursery Man sa postaví tvárou v tvár.

V gotickom horore Anthonyho M. Winsona si zahrali Sarah Ellis, Sarah Wynne Kordas, Ben Clatworthy, June Tracy a Stella Lock. Sarah Ellis figuruje aj ako exekutívna producentka.

The Nursery Man je z produkcie Mr Stitch Films a vyjde niekedy v roku 2019.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagáty:

Značky: