Preskočiť na obsah

Duch „Kata“ ožije v temnom lese v horore ‚Backwoods‘

Legenda o vražednom fantómovi je pravdivá.

Pokiaľ žijete v drobnom meste, ktorého bok objíma tmavý les obohatený o paranormálne vražednú legendu, dôvodov na nevychádzanie večer z domu je naozaj dostatok. Aj človek neveriaci na posmrtný svet duchov videl toľko hororov, aby nepokúšal svoje šťastie.

O tom sa presvedčí roztlieskavačka Molly, ktorej plánom bolo zabaviť sa v spoločnosti frajera, priateľov, alkoholu a „veselých“ vitamínov. Tento plán jej prekazí menšia drobnosť – zobudí sa v kufri auta svojho priateľa. V panike utečie do hlbokého lesa, kde sa na vlastné oči presvedčí o tom, že strašidelný príbeh o legende s názvom „The Hangman“ je pravdivý. Hovorievalo sa, že medzi stromami dýcha duch sériového vraha, ktorý zabíjal mužov kráčajúcich jeho lesom a ženy si nechával ako svoje nevesty. Pre Molly to však už nebude len strašidelná rozprávka. Teraz sa stane „nevestou“ zdeformovaného monštra a utiecť bude náročné i napriek pomoci priateľa Noaha.

Film zrežíroval Thomas Smith. Scenár dal dokopy s Erin Lilley. V Backwoods si zahrali Isabella Alberti, Michael Anthony Bagozzi, Scott Alan Warner, Angelina Alberti, Eriny Lilley, Tahj Vaughans, Matthew McCoy, Jeremy Sande.

Horor Backwoods je z produkcie Fighting Owl Films a vyjde vďaka Gravitas Ventures a Kamikaze Dogfight 1. decembra na VOD.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *