Preskočiť na obsah

Duch bažiaci po ľudských životoch v horore The Nursery

Keď uspávanka nestačí.

Každý hororový fanúšik si je vedomý toho, že opatrovanie detí patrí medzi tie najhoršie spôsoby privyrábania si. Buď vám hrozí nesmrteľný sériový vrah, démonické dieťa alebo otehotnenie so samotným diablom. Bohužiaľ, Ranae očividne nie je veľká hororová fanúšička, pretože svoj mladý vysokoškolský život vloží do rúk tejto smrteľnej profesie.

Sobotnú noc sa totiž rozhodne stráviť starostlivosťou o malého chlapca vo veku, kedy medzi najdesivejšie javy patria plač a plná plienka. Bohužiaľ, jej plán prežiť nudnú noc s pár extra dolármi vo vrecku nedopadne najlepšie. Už pri prvej snahe o zahnanie nudy počúvaním hudby totiž príde na to, že v chlapčekovej izbičke sa odohráva scéna ako z hororu.

Ranae nie je v dome sama. Rodičia dieťaťa a samotný dom majú za sebou tragickú minulosť, ktorá sa začne manifestovať hrôzostrašnými paranormálnymi javmi. Medzi stenami domu žije entita, ktorej zmyslom posmrtného života je získať drobného chlapčeka uloženého v milej postieľke. Táto bytosť z druhého sveta sa však vie chytiť každej príležitosti, takže keď vydesená Ranae zavolá svojich priateľov, začne sa divadlo plné krvi a démonických aktivít.

Film The Nursery zrežírovali Christopher A. Micklos a Jay Sapiro. Zahrali si v ňom Maddi Conway, Emmaline Friederichs, Carly Sauer, Claudio Parrone, Jr., Monica Bahr, Marco Lama, Nadia Horner, David Sapiro a Deanna Sapiro. 

The Nursery je z produkcie Visuality Media Productions. Vyjde cez distribučnú spoločnosť Uncork’d Entertainment a to 05.06.2018 na VOD a 07.08.2018 na DVD.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: