Preskočiť na obsah

Druhá sezóna seriálu ‚Bojíte sa tmy?‘ nazrie poza tiene

No čo, bojíte sa…?

Ak ste mileniál, tak je vysoká pravdepodobnosť toho, že seriál Bojíte sa tmy? (Are You Afraid of the Dark?) patril medzi vaše prvé kontakty s hororom. Antologický kanadsko-americký seriál od D. J. MacHalea a Neda Kandela robil radosť deťom od roku 1990 do 1996. Prvý reštart seriálu prišiel v roku 1999 a trval len jeden rok, no Nickelodeon sa v roku 2019 rozhodol v histórii už pre druhý reštart. Zatiaľ čo v origináli sa členovia Polnočného spolku zišli v lese, aby nový člen mohol vyrozprávať svoj strašidelný príbeh, v 2019 verzii išlo o jednotný trojdielny príbeh, ktorý sledoval historku najnovšieho člena a jej dopad na reálny svet.

Druhá sezóna nesie názov Are You Afraid of the Dark? Curse of the Shadows a bude pozostávať zo šiestich epizód. Tie predstavia kompletne nový Polnočný spolok a rozprávačov, ktorí sa dozvedia o mysterióznej entite Shadowman, ktorá terorizuje ich drobné prímorské mesto. Aj keď ide o show určenú pre deti, je nutné dodať, že súdiac podľa traileru sa na hororových elementoch vôbec nešetrilo.

V druhej sezóne si v Polnočnom spolku zahrali Bryce Gheisar, Beatrice Kitsos, Malia Baker, Arjun Athalye, Parker Queenan, Dominic Mariche.

Are You Afraid of the Dark? Curse of the Shadows je z produkcie ACE Entertainment a prvá epizóda vyjde 12. februára 2021 na Nickelodeon.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *