Preskočiť na obsah

Drobné mesto navštívi prebudený horor vo filme Black Pumpkin

Návrat zabudnutého Bobbyho.

Ak ste nás čítali v roku 2018, tak ste možno narazili na septembrový článok o pripravovanom halloweenskom horore Black Pumpkin, ktorý po premiére na KaPow Intergalactic Festivale odkúpila distribučná spoločnosť Uncork’d Entertainment s plánom hodiť film na americký trh včas na sviatok hororu. Odvtedy sa však po tekvici zľahla zem a nové oficiálne správy uzreli svetlo sveta až teraz. Uncork’d Entertainment vydajú film nezvyčajne tento december po natáčaní nových scén, ktoré prebehlo vo februári tohto roku.

Black Pumpkin je pokračovaním hororu Bloody Bobby z roku 2016, v ktorom sa po 20 rokoch prišiel od roku 1986 nezvestný Bobby Maxwell pomstiť obyvateľom mestečka Fall Creek Valley. Z tejto krvavej tragédie sa stala legenda známa ako Bloody Bobby. Black Pumpkin diváka vráti do mesta, ktoré sa skutočnú pravdu o legende snažilo roky utajiť. Na Halloween roku 2018 totiž dvaja tínedžeri náhodou natrafia na tajomstvo desivej mestskej historky a svojou zvedavosťou privolajú na mesto krvavý a supernaturálny horor.

Film napísal a zrežíroval Ryan McGonagle. Zahrali si v ňom Gemma Brooke Allen, Kamilla Alnes, Ellie Patrikios, Alix Lane, Jacques Derosena, Connor Weil, Dogen Eyeler, Brittany Belt, Tasha Dixon.

Black Pumpkin je z produkcie Triangle Road Entertainment a vyjde na VOD 8. decembra 2020.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *