Dočkáme sa pokračovania ‚Všetko najhoršie 3‘?

Režisér sa vyjadril k špekuláciám o pokračovaní 'Všetko najhoršie 3'

Ako dlho budeme čakať?

Pred pár dňami sme písali o novom body-swap horore Freaky (Slečna beštia) od režiséra Christophera Landona a produkčnej spoločnosti Blumhouse Productions. Obe „entity“ majú dobrý vzťah, ktorý zosilnili úspešné filmy Happy Death Day (Všetko najhoršie) a Happy Death Day 2U (Všetko najhoršie 2).

Ak ste oba filmy videli, tak viete, že koniec poslednej časti vykonal všetky potrebné predprípravné práce pre existenciu tretieho filmu. Christopher Landon sa v exkluzívnom rozhovore pre magazín Empire vyjadril k trilógii.

Podľa Landona je momentálne produkcia tretieho filmu preč zo stola a to i napriek tomu, že nápady pre nový film spísal dávno. I Jason Blum z Blumhouse Productions berie Všetko najhoršie 3 ako samozrejmosť. Rovnako by sa s radosťou vrátila Jessica Rothe, stvárňujúca hlavnú protagonistku v oboch filmoch.

Sám Landon nevidí dôvod ponáhľať sa a je ochotný počkať na ten správny čas. Vraj si to môžu dovoliť z toho dôvodu, že tretí film sa bude odohrávať v kompletne iný deň než predošlé filmy. Tie sledovali udalosti toho istého dňa, čo bolo hektické a časovo náročné natočiť.

Režisér prezradil aj pracovný názov. Ten je „Happy Death Day To Us“.

Aj keď odpoveď „Film bude, nevieme kedy“ možno nie je tak čarovná, je fajn vedieť, že štúdio, režisér i Jessica Rothe sú viac než ochotní pokračovanie natočiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *