Do finále American Horror Story hlasovania sa dostali Sirény a Bloody Mary

Finále Ryana Murphyho s novým účastníkom.

Finále. Teraz už naozaj.

Finále má nového účastníka. Do predchádzajúceho posledného hlasovania sa prebojovali témy Moru a Bloody Mary, lenže po masívnych sťažnostiach prebehlo opätovné sčítanie a našlo obrovskú chybu. Náprava nespravodlivosti však nepoteší fanúšikov, ktorí dali svoj hlas spomínanému Moru. Práve ten nahradí iný finalista.

Ryan Murphy na svojich sociálnych sieťach spustil nové hlasovanie s podtitulom „Prepočítanie“ a pomerne populárny Mor bol nahradený príbehovou témou Sirény. Spevavé kreatúry z temných morských hlbín dostali viac hlasov a robia garde „Krvavej Mary“.

Ak ste sa k tomuto článku dostali čistou náhodou a nemáte potuchy, o čo sa jedná, tu je vysvetlenie: Ryan Murphy, tvorca populárneho seriálu American Horror Story, ktorého desiata sezóna sa dostane na televízne obrazovky už čoskoro, začiatkom apríla na svojich sociálnych sieťach spustil anketu s podtitulom “Univerzum American Horror Story sa rozrastá” a fanúšikov požiadal o výber hororovej témy pre budúci príbeh. Ten sa ale s vysokou pravdepodobnosťou nedostane do hlavného seriálu AHS, ale skôr do nedávno oznámeného spinoff projektu s názvom American Horror Stories.

V jednom z prvých hlasovaní si fanúšikovia mohli vybrať zo štyroch tém: Mimozemšťania (Aliens), Legenda o Bloody Mary (Bloody Mary), Sirény (Sirens) a Mor (Plague). Do finále sa prebojovali – teraz už naozaj – Sirény (Sirens) a Bloody Mary (Bloody Mary).

Ktorej téme dáte svoj hlas? Sirénam (Sirens) alebo legende o Bloody Mary (Bloody Mary)? Hlasovanie je jednoduché. Stačí navštíviť Murphyho príspevok buď na Instagrame alebo na Twitteri a do komentára vložiť príbehu pridelený hashtag. Bloody Mary patrí #AHSBLOODYMARY a Sirénam #AHSSIRENS. Na Instagrame v Murphyho profile nájdete aj „story“ s hlasovaním.

Twitter:

https://twitter.com/MrRPMurphy/status/1382092631912550402

Instagram:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *