Detské mäso milujúci klaun Crepitus v novom traileri

Crepitus chce vaše deti. Navždy.

Písať o hororových filmoch s klaunovskou tématikou a nespomenúť nedávno v kinách vydanú adaptáciu To od S. Kinga by bolo prakticky nemožné. Tvorcovia hororových filmov sú v konečnom dôsledku taktiež len fanúšikovia tohto najúžasnejšieho žánru, preto nie je žiadnym zázrakom, že ich pri tvorbe inšpiruje to, čo milujú.

Toho sa týka aj pripravovaný hororový film Crepitus, ktorý sa na nás nepríjemne usmieva už od februára tohto roku, no konečne sa blíži k vytúženému finále.

Horor Crepitus ukáže divákom zaujímavý príbeh o 17 ročnej Elizabeth a jej mladšej sestre Sam. Ich život nie je žiadnou prechádzkou ružovou záhradou. Človek, ktorý by im mal byť príkladom, je totiž na kolenách doráňaný alkoholik. Otca nemajú a z ničoho nič sa musia odsťahovať do domu ich zosnulého starého otca.

Keď život bije, tak poriadne. Hororovo vyzerajúci dom nie je zrovna vizuálne príkladným miestom na život dvoch dievčat v kritickom veku ich vývoja. Okrem tejto náhlej zmeny a na dno padajúcej matky si na nich osud pripravil ďalšiu zbierku teroru. Nielenže v dome straší, ale svojim nosom si ich sladkú ľudskú vôňu vyňuchal klaun Crepitus. Crepitus je sadistický psychopat s láskou k jemnému detskému mäsu a dom v sebe skrýva dva dokonalé kúsky. Svoju prítomnosťou oznamuje zvukom zvončekov, takže dievčatá musia byť neustále v strehu.

Kým sa snažia prijať tento absurdný horor ako súčasť ich života, postupne začnú objavovať desivú minulosť ich nového domu a rodiny, ktorá pre ne bola vždy na pohľad pomerne normálna. Crepitus si totiž nevyhliadol tento domček náhodou a dôvod je hrozivejší, než Crepitusova dokorán otvorená démonická papuľa.

Režisérom snímky je Haynze Whitmore. Scenár dali dokopy Eddie a Sarah Renner (Sarah Von Kluck). V horore si zahrali Bill Moseley, Eve Mauro, Chalet Lizette Brannan, Caitlin Williams, Lance Paul, Taya Parker, Darren Barcomb, Johnny Stevenson, Taylor Marie Williams a Heather Schulz.

Crepitus z produkcie Ginger Knight Entertainment a Whix Company (ktorú vlastní sám H. Whitmore) vyjde na jeseň tohto roku, pravdepodobne 15. októbra a to v kinách v USA. Neskôr sa dočká aj vydania na DVD.

Pozrite si nový trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: