Deti démona sú na love v marvelovskom hororovom seriáli ‚Helstrom‘

Marvelovský hororový seriál 'Helstrom' dostal trailer.

Schopnosti démona na očistu sveta.

Ak ste fanúšikom MCU a hororu, tak ste možno počuli o plánoch Marvelu spolu so streamovacou službou Hulu vytvoriť kompletné novú komiksovú sériu projektov orientovanú na strach. Táto séria projektov niesla názov Adventure into Fear a prvými plodmi tohto korporátneho vzťahu mali byť seriálové adaptácie komiksov Ghost Rider a Helstrom.

Ghost Rider bol oficiálne zrušený minulý rok a jedine Helstrom prežil úder kladivom po produkčnom krídle Marvel Television.

Showrunnerom seriálu je Paul Zbyszewski (Nezvestní, Agenti S.H.I.E.L.D.) a k životu priniesol milované postavy Daimona a Any Helstrom, deti mysteriózneho a brutálneho sériového vraha. Obaja oplývajúcimi supernaturálnymi schopnosťami pokračujú vo svojej misii vyhladiť špinu – človečiu i démonickú, a dostať sa k svojmu nebezpečnému otcovi.

Podľa komiksov bol otec Daimona a Any samotným Satanom, neskôr dejovo presunutý na pozíciu démona Marduka Kuriosa. Ana v komiksoch aj z toho dôvodu najprv nosila meno Satana Hellstrom. Ich matkou bola obyčajná žena Victoria Wingate.

V seriáli si zahrali Tom Austen, Sydney Lemmon, Elizabeth Marvel, Jessie Fraser, June Carryl, Kyle Warren, Xavier De Salaberry, Fiona Dourif.

Seriál Helstrom vyjde na platforme Hulu 16. októbra.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *