Preskočiť na obsah

Desivé prípady a enigma Sherlock Holmes čakajú v seriáli ‚Príležitostní detektívi z Baker Street‘

Do Londýna prichádza strašidelná záhada.

Netflix svojim pripravovaným seriálom Príležitostní detektívi z Baker Street (The Irregulars) pozýva do sveta viktoriánskeho Londýna, ktorého zapršané uličky obsadia démonické a supernaturálne sily. O seriáli sme naposledy písali vo februári, kedy vyšiel prvý teaser, no keďže sa už blíži dátum premiéry, dočkali sme sa aj plnohodnotného traileru.

Bea, Jessie, Billy, Spike a Leo sú Príležitostní detektívi z Baker Street, skupina tínedžerov, ktorých uši, oči a talent zneužije na detektívne účely Dr. John Watson, pracujúci pre mysteriózneho a vyhýbavého Sherlocka Holmesa. Svojsky čarovný viktoriánsky Londýn čelí doteraz nevídaným výzvam pochádzajúcich z druhého sveta. Akoby všetky povery o démonoch a supernaturálnych silách ožili. Príležitostní detektívi z Baker Street sa na podnet Dr. Johna Watsona pustia do desivých prípadov, zatiaľ čo osoba Sherlocka Holmesa zostane samotnou strašidelnou a tragickou záhadou.

Seriál je voľne založený na charakteroch Baker Street Irregulars, ktorí sa objavili v dvoch románoch a v poviedke od Sira Arthura Conana Doyla, prvýkrát v Štúdii v červenom (A Study in Scarlet, 1887).

Seriál je z mysle Toma Bidwella a zahrali si v ňom okrem iných aj Sheila Ati, Jojo Macari, Darci Shaw, Thaddea Graham, McKell David, Royce Pierreson, Henry Lloyd-Hughes, Ansu Kabia.

Príležitostní detektívi z Baker Street (The Irregulars) vyjdú na Netflixe už 26. marca 2021 pod českým názvom ‘Příležitostní detektivové z Baker Street’.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *