Preskočiť na obsah

Dedinu v horore ‚The Curse of Audrey Earnshaw‘ napadli temné sily

V dedine sa deje niečo zvláštne.

Pri desivom pohľade na kalendár je celkom náročné myslieť na to, či na konci roka bude vôbec možné zostaviť zoznam aspoň 10 najlepších hororov tohto roku. No našťastie to vyzerá tak, že ešte pred finále 2020 nás čaká niekoľko zaujímavých titulov.

Jedným z nich je atmosférický The Curse of Audrey Earnshaw od Thomasa Roberta Leeho, pričom ide o jeho len druhý celovečerný film. Na Fantasia festivale získal skvelé ohlasy a i na ratingových webov sa mu darí viac než dobre.

Príbeh je o izolovanej, Bohu oddanej dedinke, ktorú práve decimuje mor. Rodiny trpia, strácajú svojich blízkych a hrozivou chorobou zapácha aj posledných nádych nádeje.

Jedinými výnimkami sú matka s dcérou. Nielenže sa ich mor ani len nedotkol, no miestni sú presvedčení o tom, že sa im okrem chorôb vyhýba aj akákoľvek forma nešťastia. Ľudia začnú mať podozrenie, že obe uzavreli zmluvu so samotným Diablom. Silne veriaci dedinčania sa rozhodnú matku s dcérou konfrontovať a diabolské sily z ich zasvätenej zeme vyhnať…

Vo filme si zahrali Catherine Walker, Don Mckellar, Geraldine O’rawe, Hannah Emily Anderson, Jared Abrahamson, Jessica Reynolds, Sean Mcginley.

The Curse of Audrey Earnshaw je z produkcie Gate 67, Telefilm Canada a vyjde na VOD 6. októbra. Blu-ray verzia bude dostupná 20. októbra. Film vyjde pod záštitou Dread Central Presents, značkou Epic Pictures.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *