Preskočiť na obsah

Dedina, v ktorej nikto neumiera. Pozrite si trailer na nový seriál The Chosen One

Dedina, kde nikto neumiera.

Nový brazílsky seriál The Chosen One (O Escolhido) od Raphaela Draccona (“Dragons of Ether”) a Caroliny Munhóz (“Keeping Up with Magic”) je adaptáciou úspešného mexického seriálu Niño Santo (2011-). Vyjde exkluzívne na streamovacej platforme Netlix už o dva týždne.

The Chosen One je provokatívny hororový seriál diskutujúci vzťah vedy a viery. Príbeh je o rozsiahlej epidémii zmutovaného Zika vírusu. Vláda nariadila povinné očkovanie všetkých blízkych lokalít, no s izolovanou dedinou Aguazul sa nikomu nedarí skontaktovať.

Na očkovaciu misiu v Aguazul sú vyslaní traja mladí doktori, no hneď po príchode sa stretnú s odporom a agresivitou. Obyvatelia dediny sú súčasťou komunity plnej tajomstiev a zvláštneho náboženstva. Všetci sú oddaní mysterióznemu liečiteľovi. Ten tvrdí, že v dedine nikto neumiera.

V izolovanej dedine má všetku moc práve on a príchod doktorov využije na dokázanie pravdivosti svojej viery. Trojicu dobromyseľných lekárov tak čaká horor, aký si nemysleli, že nájdu pri snahe chrániť obyvateľov pred vírusom Zika.

V seriáli The Chosen One (O Escholhido) si zahrali Paloma Bernardi, Renan Tenca, Gutto Szuster, Pedro Caetano, Alli Willow, Tuna Dwek, Mariano Mattos Martins, Lourinelson Vladmir a ďalší.

Prvá séria The Chosen One vyjde 28.06.2019 na Netflixe.

Trailer:

Zábery z traileru:

Plagát: