Cthulhu, zombíci a tmavé pivnice v antológii Blood Clots

Pivnice a monštrá.

Hewes Pictures je jediná distribučná spoločnosť v USA, ktorá sa venuje distribúcii krátkych filmov. Vo Freedom Cinema ich vybrali sedem z nekonečného katalógu Hewes Pictures a spoločnými silami vytvorili novú antológiu Blood Clots. Pozostáva teda zo siedmych poviedok od ôsmych talentovaných tvorcov.

Samotné krátke filmy sľubujú gore, príšery, zombíkov, kanibalov a iné šialené kreatúry. Segment „The Call of Charlie“ je podľa názvu inšpirovaný Lovecraftovou klasikou The Call of Cthulhu. Ďalší z kraťasov nesie názov „Time to Eat“ a divákom dá pádny dôvod pre strach z pivníc.

Segmenty antológie Blood Clots zrežírovali Evan Hughes, Sid Zanforlin, Luke Guidici, Carl Timms, Patrick Longstreth, Timothy J. Richardson, Martyn Pick a Nick Spooner. Zahrali si v nich Harry Sinclair (Lord of the Rings), Brooke Smith (The Silence of the Lambs), Madalina Bellariu Ion (Young Pope) a Kristin Slaysman (The Last Tycoon, Masters of Sex).

Blood Clots vyjde cez Hewes Pictures už zajtra 03.08.2018. Antológiu nájdete na streamovacích platformách Amazon a Vimeo.

Trailer:

Zábery z filmu: