Cosplayerky a vianočný masaker v horore Slay Belles

Christmas-Con na krvi.

Žánrový distribučný lejbl Dread Central Presents (Epic Pictures) nás v poslednej dobe prekvapil príjemnými kúskami. Nie tak dávno vydali trailer na februárový dobový horor The Golem a už na začiatku jesene im mal vyjsť skvostne vyzerajúci torture porn projekt Extremity. Jediné, čo Dread Central Presents chýbalo, bol sviatočný hororový film.

Nuž, radi vám oznamujeme novinu, že už 4. decembra vyjde hororová komédia Slay Belles. O ňu sa postaral Spooky Dan Walker, herec a umelec vzuálnych efektov (Catwoman, Star Trek: Beyond), ktorý sa k režisérskemu žezlu vrátil po 15 rokoch. Predtým, než sa niektoré dámy zhrozia z konceptu, chceme upozorniť na to, že so scenárom mu výdatne pomohla Jessica Luhrssen.

Hororová komédia Slay Belles je o troch cosplayerkách, ktoré sa na Štedrý deň vydajú robiť urban exploring, tj. prehľadávať zabudnuté miesta a dýchať nostalgickú atmosféru opustených miest. No ich ultimátnym cieľom je nájsť na párty ideálne miesto v schátralom vianočnom Santa Land-e.

Bohužiaľ pre naše tri hrdinky, Santa Land je hocičím, len nie zabudnutým miestom. Nielenže v ňom žije vianočná legenda Krampus, ale dokonca aj z reklamy na Harley-Davidson vyskočený Santa Claus. Je tak na Santovi a troch cosplayerkách, aby zachránili Vianoce a zastavili Krampusa vo vražednej spúšti.

V Slay Belles si zahrali Barry Bostwick, Diane Salinger, Hannah Wagner, Kristina Klebe, Richard Moll a Susan Slaughter.

Film vyjde cez Dread Central Presents 04.12.2018 na VOD a Blu-Ray.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: