Chucky je späť! Pozrite si prvý oficiálny a šialený trailer

Chucky sa vracia!

Child’s play je hororová filmová séria s dátumom vzniku v roku 1988 v mysli Dona Manciniho, ktorý je doteraz jediným sólo scenáristom všetkých siedmich filmov. V poradí ide o Child’s Play (1988), Child’s Play 2 (1990), Child’s Play 3 (1991), Bride of Chucky (1998), Seed of Chucky (2004), Curse of Chucky (2013) a Cult of Chucky (2017).

Vo filmovej sérii sa divák stane svedkom príbehu smrteľne zraneného sériového vraha Charlesa Lee Raya, ktorý využije svoje voodoo schopnosti a amulet Heart of Damballa pre uloženie vlastnej duše do vysmiatej bábiky značky Good Guy. Charles však nechce stráviť zvyšok života ako bábika. Jediné použiteľné telo na prevtelenie je to, ktorému ako prvému prezradil svoje tajomstvo o identite Charlesa Lee Raya. To telo patrí chlapcovi s menom Andy Barclay. Horor sa začína.

Naprieč vydanými šiestimi filmami mohol divák vidieť vzkriesenie, zmenu telíčka, amatérske zmontovanie oddelených častí bábiky, zavraždenú, kedysi ex-priateľku Charlesa, Tiffany, vlnu pomst a osudového nepriateľa Andyho, ktorý sa snažil Chuckyho zastaviť vždy, keď od neho odvrátil pozornosť.

Práve v doteraz poslednom filme Curse of Chucky (2013), sa Chucky pomstil rodine Piercových. Sarah pred 25 rokmi bola totiž unesená Charlesom a úspešne naňho zavolala políciu. Chucky všetkých po jednom z pomsty vyvraždil, až na Nicu Pierce. Tá sa ocitne v mentálnej inštitúcii a je obviňovaná z vraždy svojej rodiny. Sama uverí tomu, že za rodinnú tragédiu môže ona. Všetko sa zmení po tom, čo si jej psychiater na skupinovú terapiu prinesie bábiku značky Good Guy ako formu príjemnej pomôcky. V mysli sa jej pohne niečo, čo ju presvedčí o tom, že šalie. Na mentálnom zdraví jej nepridajú ani záhadné vraždy pribúdajúce v areáli psychiatrickej liečebne.

Chucky je späť, Andy uteká Nice na pomoc a Tiffany má v pláne urobiť pre svoju vražednú lásku aj nemožné.

Film sa natočil za necelé dva mesiace (9. január-17. február 2017) vo Winnipegu, Kanada a vyjde v októbri tohto roku na DVD, Blu-Ray a VOD za pomoci Universal Pictures.

V Cult of Chucky si zahrali Brad Dourif, Jennifer Tilly, Fiona Dourif, Alex Vincent, Grace Lynn Kung a Zak Santiago.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=k7K0gNjmbqg

Zábery z filmu: