Brutalita a bizarnosť sú hlavnými prísadami antológie 60 Seconds to Die

Psychopatická jazda v antológii 60 Seconds to Die.

Máte radi absolútne nechutný, morbídny, krvavý, šialený, bizarný, nehumánny, absurdný, vražedný a mŕtvolami prešpikovaný horor? Taký druh hororu, pri ktorom začnete veľmi aktívne pochybovať o mentálnom zdraví tvorcov, a šanca toho, že minimálne jeden človek zodpovedný za filmový počin v detskom veku zavraždil jedného zo svojich rodičov sa vám začne javiť byť dosť vysoká? Tak vitajte v unikátnom projekte 60 Seconds to Die.

Úplne seriózne, projekt 60 Seconds to Die je skutočne unikátny a pojmom antológia a splatter dáva skutočne iný význam. No schválne, aj extrémna abecedná antológia ABCs of Death ponúkla, pochopiteľne, 26 rôznych krátkych hororových filmov a nejeden mal pocit, že početnosťou líže hranice zdravej filmovej konzumácie. 60 Seconds to Die, ako názov napovedá, divákom predstaví nový príbeh každých 60 sekúnd a podľa Amazonu má táto antológia 93 minút. Zúčastnilo sa jej 60 rôznych režisérov.

Pýtate sa, čo sa dá zmestiť do jednej minúty samostatného krátkeho filmu? Nuž, odpoveď je veľmi jednoduchá: vraždy. Presne tak, každých 60 sekúnd sa vám dostane novej, bizarnej a šialenej vraždy. Divák sa však vďaka rozmanitej bizarnosti rozhodne nebude nudiť.

Vypisovať všetkých režisérov nebudeme, no čisto náhodným výberom spomenieme mená Eric Alfonsi, James Balsamo, David Bryant, Mike Connors, Richard Chandler, James Eaves, Kieran Johnston, Kerry Newton, Sophia Cacciola, Emilie Flory, Kelly Hughes, Izzy Lee, Tom Gore a Dipesh Gurung. V antológii si zahrali Jane Ackermann, Lia Alvarez, Siff Andersson, Shoko Asao, James Balsamo, Kate Benson, Brittany Blanton, Stacy Burcham, Annie Burkin a ďalší.

60 Seconds to Die je z produkcie Vestra Pictures, BAF Medias, Evil Stew Productions, Grueheads Films, Icone Label Pictures, Lucky Charm Studio, Ungovernable Films a vyjde 5. decembra 2017.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

One comment

Comments are closed.