Bizarný horor, na ktorý nikdy nezabudnete

WTF Horror?

Aj vy máte pocit, že ste už videli úplne všetko? Nebojte sa povedať áno, je to úplne prirodzené a o to viac, ak sa orientujete hlavne na hororový žáner. Keď človek vidí stovky žánrových filmov ročne, začnú sa jeden do druhého zlievať. No teraz vám predstavíme film, aký ste nikdy nevideli… a možno si neskôr budete želať, aby ste ho naozaj nikdy nevideli. Experimentálny Atmo HorroX nie je pre každého. Vážne, naozaj nie je.

Predtým, než zoskrolujete dole priamo na trailer a zábery z filmu, musíme vám pripomenúť, že Atmo HorroX mal veľmi úspešné festivalové turné v rokoch 2016 a 2017, dokopy sa objavil na 17 festivaloch po celom svete. Z festivalu Arizona Underground Film Festival si dokonca odniesol cenu za Najlepší experimentálny celovečerný film.

O produkciu, réžiu a scenár sa postaral Pat Tremblay a ak sa neviete dočkať toho, o čom tento bizarný film je, usaďte sa a pripravte sa na niečo, čo ste nikdy nepočuli a nečítali.

Horror Atmo HorroX je paranoidnou a šialenou hrou špionáže vo svete, ktorý riadia neviditeľné ruky farmaceutického priemyslu. Absurdne oblečená kreatúra Catafuse za pomoci rovnako čudného Molosstrapa totiž musí eliminovať špecifické ľudské ciele. Lenže moc farmaceutických firiem je taká silná, že hranica medzi realitou a psychedelickým svetom prapodivných halucinácií prakticky neexistuje. Jedinou cestou k slobode je dokonalé uchopenie šialenosti do vlastných rúk.

Stále nemáte ani šajnu? Nevadí.

V Atmo HorroX si zahrali Laurent Lecompte, Roch Desrosiers, Claude Dubé, Donald Lévesque, Martin Savard, Pawel Krol, Gary Lyons, Sylvain Langlois. Michel Huard, Marie-france Desrosiers. Patrick Deslauriers, Michel Brunet a Patricia Barsalou.

Atmo HorroX je už konečne dostupný na Vimeo, kde si ho môžete pozrieť za pár eur. Ak chcete vidieť niečo, čo ste nevideli, kliknite TU.

Trailer a film na Vimeo:

Trailer na YouTube:

Zábery z filmu:

 

Plagát: