Preskočiť na obsah

Besnota a chuť po krvi v traileri na horor Rabid

Besnota z krásy.

Rose Miller je tichá a nenápadná žena pracujúca v módnom priemysle, no s obrovskou túžbou stať sa výnimočnou dizajnérkou. V povrchnom svete módy sa však kladie obrovský dôraz na krásu a dokonalosť. Preto keď hrôzostrašná dopravná nehoda znetvorí Rose tvár, zrúti sa jej celý svet. So zmrzačenou tvárou sa jej nikdy nesplnia sny. Sny, ktoré boli i tak ťažko dosiahnuteľné ešte pred život meniacou nehodou.

Existuje však možnosť záchrany. Experimentálna procedúra transplantácie kože, ktorou sa vychvaľuje klinika Burroughs. Rose je síce skeptická, no v konečnom dôsledku nemá čo stratiť. Horšie už vyzerať predsa nemôže.

Čo sa však stane nemá ďaleko od magického zázraku. Nielenže po náročnej procedúre nie je na jej tvári ani stopy po strašidelnej nehode, no jeden by vyzeral, že Rose skutočne opeknela. Tvár však nie je to jediné, čo pôsobí novo. Aj jej povaha sa zvláštne poskrúca. Z tichej Rose vyrástla sebavedomá, dravá a cieľavedomá žena.

Táto premena má aj svoje vedľajšie účinky. Rose, okrem iného, pochytí neskutočná chuť po krvi a sexe. A ako by toho nebolo málo, jej vášnivé uhryznutia majú taktiež svoje brutálne čaro.

Film Rabid je od Jen a Sylvie Soska (aka Soska Sisters) prerábka klasického rovnomenného body hororu od legendárneho Davida Cronenberga z roku 1977. V remaku si zahrali Laura Vandervoort, Jen Soska, Greg Bryk, Stephen Huszar, Sylvia Soska, Stephen McHattie, C.M. Punk, Lily Gao, Hanneke Talbot a ďalší.

Rabid je z produkcie Twisted Twins Productions, Shout! Studios, 101 Films International, Back 40 Pictures a vyjde na VOD a digitálnych platformách 13.12.2019.

Oficiálny trailer:

Festivalový trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: