Bella Thorne si príde po pomstu vo filme ‚Girl‘

Bella Thorne si príde po pomstu do svojho rodného mesta vo filme Girl.

Sladká pomsta.

Bella Thorne a Mickey Rourke si zahrajú v novom napínavom filme Girl, celovečernom režisérskom debute Chada Fausta. Príbeh dýcha témami zneužívania, násilia a odplaty. V ňom sa dievča rozhodne vrátiť do svojho malého zapadnutého rodného mesta s jediným cieľom – pomstiť sa svojmu otcovi za všetku bolesť, ktorú jej v živote spôsobil. Keď dôjde na okamih, na ktorý celú svoju minulosť čakala, osud jej vytrhne koberec spopod nôh. Nájde totiž svojho otca mŕtveho. Niekto ho zabil len jeden deň pred tým, ako sa do mesta vrátila ona sama.

Pohltená hnevom, prázdnotou a pocitom, že prišla o šancu vysporiadať sa so svojou traumou, je teraz na ceste nájdenia vraha muža, ktorého chcela ona sama zabiť. Pátraním zistí, že v tom mali prsty miestny šerif a jeho brat. Počas svojej obnovenej misie pomsty nájde odpovede na ťaživé otázky a zistí desivé veci o svojej vlastnej rodine.

Vo filme si zahrali Bella Thorne, Mickey Rourke, Chad Faust, Elizabeth Saunders, Lanette Ware, Tia Lavallee, Emma-Leigh Cullum a Glen Gould.

Girl je z produkcie Fella Films, Trilight Entertainment, Anamorphic Media, Envision Media Arts a vyjde v USA cez Screen Media Films 20. novembra v kinách a 24. novembra na digitálnych platformách.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *