‚Armáda mŕtvych‘ od Zacka Snydera dostala zombíkmi zamorený trailer

Ukradnúť 200 miliónov spopod zombíkov.

Okrádať mŕtvych sa nemá…

Po 14 rokoch z hrobu ukradnutý a Zackom Snyderom s kufríkom peňazí od Netflixu oživený zombie horor Armáda mŕtvych (Army of the Dead) sa konečne zahryzne do našich zreníc. Finálny oficiálny trailer je dôkazom toho, že „starý“ dobrý Zack to so živými mŕtvymi nezabudol ani po 17 rokoch, kedy žánrovému svetu priniesol Úsvit mŕtvych (Dawn of the Dead). Pochopiteľne, odvtedy si spravil meno v Hollywoode svojimi drobnými filmami Justice League (ten lepší), 300, Strážcovia či Muž z ocele.

Ale dosť bolo rečí, zahryznime sa do chutných čriev filmu. Nimi cestuje príbeh o Las Vegas, ktoré napriek armádnej snahe podľahlo zombíkom a stalo sa mŕtvym mestom. Scott Ward, jeden z hrdinov v boji proti besným mŕtvolám, teraz žije omnoho jednoduchší a nudnejší život – obracia burgre. V jeden obyčajný, nudný deň mu ale Bly Tamaka, majiteľ kasína, podhodí ponuku, ktorá sa len tak neodmieta. Čo tak skočiť do karanténnej zóny, okúsiť zabudnutú chuť lietajúceho zombie mäsa a z podzemného sejfu ukradnúť nádherných 200 miliónov dolárov, z ktorých si odhryzne 50 miliónov? Scott je za. Je len na ňom zostaviť tím expertov a pokúsiť sa o historicky najväčšiu lúpež v epicentre zombie apokalypsy. Je v tom však drobný háčik. Budú mať na to len 32 hodín. Vláda sa totiž chystá na zombie Las Vegas zhodiť bombu. Och, ešte jeden ďalší háčik. Zombie obyvatelia vyrástli do inteligentných a rýchlych kreatúr s vlastnou hierarchiou…

Vo filme si zahrali Dave Bautista, Hiroyuki Sanada, Ana De la Reguera, Nora Arnezeder, Samantha Win, Tig Notaro, Ella Purnell, Garrett Dillahunt a iní.

Armáda mŕtvych (Army of the Dead) vyjde na streamovacej platforme Netflix 21. mája 2021 a to pod českým názvom Armáda mrtvých.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *