Antológia ‚LOVE DEATH + ROBOTS VOLUME 2‘ dostala necenzurovaný trailer

Láska, smrť a roboti sa spájajú v novom traileri.

Ilegálne maniactvo pokračuje.

Animovaný antologický seriál pre dospelých ‚LOVE DEATH + ROBOTS‚ od Tima Millera a Davida Finchera sa vráti v podobe druhej série na Netflix už o niekoľko dní. I keď „pre všetky vekové kategórie určený“ tzv. green band trailer vyšiel ešte v apríli, bolo by dosť nezvyčajné, keby sa nová sezóna ohlásila bez necenzurovaného traileru. Nový „red band“ trailer zrejme nezasýti predstavivosť niektorých jedincov, no divákovi v očakávaní dostatočne priblíži to, čo ho čaká.

Niekomu, kto prvú sériu príbehov nevidel je pomerne náročné vysvetliť, o čom seriál v skutočnosti je a nie to ešte seriózne nadhodiť, čo nás čaká v druhom zväzku. Povedzme len toľko, že seriál získal dokopy až 5 cien Emmy a v druhej sérii nás čaká 8 rôznych príbehov o nahých obroch, vianočných démonoch a robotoch na vlastnej ceste vydláždenej šialenstvom. Vážne, seriál stojí za pozretie.

Druhú sériu odprezentujú Tim Miller, David Fincher, Jennifer Miller a Joshua Donen. LOVE DEATH + ROBOTS VOLUME 2 vyjde 14. mája 2021 na streamovacej platforme Netflix.

Red Band trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *