American Horror Story hlasovanie je vo finále s poslednými dvoma témami

American Horror Story hlasovanie je vo finále.

Boj medzi Mary a morovým doktorom.

Kľud, kľud, žiadna panika! Finále demokratického hlasovania Ryana Murphyho je tu a to omnoho skôr, než sme pôvodne mysleli. Zatiaľ čo sme v minulom článku o štyroch semifinalistoch spomínali pravdepodobne týždeň trvajúci boj hashtagov, Ryan Murphy sa rozhodol sčítať hlasy o len tri dni neskôr. Absolútne netušíme, kedy sa koncové hlasovanie skončí, preto zahlasujte hneď teraz, kým máte istotu Murphyho očí na vašom komentári.

Ak ste dočítali horné riadky a absolútne netušíte o čom je reč, radi vám celú situáciu ozrejmíme. Ryan Murphy je tvorca populárneho seriálu American Horror Story, ktorého desiata sezóna sa dostane na televízne obrazovky ešte tento rok. Z ničoho nič však na svojich sociálnych sieťach spustil záhadnú anketu s podtitulom „Univerzum American Horror Story sa rozrastá“ a fanúšikov požiadal o výber hororovej témy pre budúci príbeh. Pravdepodobne sa príbeh nedostane no hlavného seriálu AHS, ale skôr do nedávno oznámeného spinoff projektu s názvom American Horror Stories.

V minulom hlasovaní si fanúšikovia mohli vybrať zo štyroch tém: Mimozemšťania (Aliens), Legenda o Bloody Mary (Bloody Mary), Sirény (Sirens) a Mor (Plague). Do finále sa nakoniec dostali Mor (Plague) a Bloody Mary (Bloody Mary).

Tak čo, kam nakoniec pôjde váš hlas? Mor (Plague) alebo legende o Bloody Mary (Bloody Mary)? Hlasovanie je jednoduché. Stačí navštíviť Murphyho príspevok buď na Instagrame alebo na Twitteri a do komentára vložiť príbehu pridelený hashtag. Bloody Mary patrí #AHSBLOODYMARY a Moru (Plague) #AHSPLAGUE.

Twitter:

https://twitter.com/MrRPMurphy/status/1380657274641735680

Instagram:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *