Preskočiť na obsah

Aligátor v obývačke od režiséra Evil Dead

Čeľuste.


To je tak, keď človek zbadá nový trailer a ne-urgentný článok odloží na druhý deň. „Ha! Veď je to film o aligátoroch, to nikoho nezaujíma!“ Nuž, o 20 hodín a 5 miliónov vzhliadnutí neskôr sa tu spoločne stretávame pri novom horore s prírodnou katastrofou v hlavnej úlohe. Ak vás aligátory a prírodná katastrofa doteraz nezaujali, určite spozorniete aspoň pri menách krútiacich sa okolo filmu. O réžiu sa totiž postaral Alexandre Aja (The Hills Have Eyes) a producentom na pľaci nebol nikto iný ako legendárny Sam Raimi (Evil Dead, Don’t Breathe). Scenár dali dokopy bratia Michael a Shawn Rasmussen, ktorí majú na svedomí horory The Ward, Dark Feed a The Inhabitants.

Príbeh filmu je o masívnom hurikáne blížiacom sa na mesto vo Floride. Haley však všetky nariadenia o evakuácii odignoruje, nakoľko sa jej nedarí nadviazať kontakt s jej otcom. Po odvážnej pátracej akcii ho nájde ťažko zraneného v priestoroch pod podlahou rodinného domu. Hurikán sa však dostal nebezpečne blízko a okolité vody sa rozliali na ulice len nedávno normálne fungujúceho mesta. Divoká voda a hurikán však nie sú tými najväčšími problémami. Na Haley s otcom si brúsia zuby aligátory…

Vo filme Crawl si zahrali Kaya Scodelario, Barry Pepper, Ross Anderson, Ami Metcalf, Morfydd Clark, Annamaria Serda, Tina Pribicevic, Anson Boon, George Sommer a ďalší.

Crawl je z produkcie Paramount Pictures, Raimi Productions a vyjde v slovenských a českých kinách 11.07.2019 cez CinemArt.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: